Gmina Ropczyce. Zbiórka pluszaków dla chorych dzieci

Małgorzata Motor
Archiwum organizatorów
Gmina Ropczyce. Zbiórka pluszaków dla chorych dzieci. „Akcję Pediatria” organizują wolontariusze Fundacji Mam Marzenie i ratownicy medyczni z firmy Passio. Finał 21 stycznia w godz. 12-18 w Millenium Hall w Rzeszowie.

Mieszkańcy gminy Ropczyce mogą przyłączyć do „Akcji Pediatria”, w ramach której organizowana jest zbiórka pluszaków i maskotek dla małych pacjentów Klinicznych Oddziałów Pediatrycznych z Rzeszowa.

– Wierzymy, że małe gesty niosą ze sobą wielkie efekty. Jesteśmy przekonani, że nawet drobny gest przyczynia się do powstania wielu uśmiechów na twarzach dzielnych pacjentów oddziałów pediatrycznych – zapewniają ratownicy medyczni z firmy Passio.

Organizatorzy informują, że finał „Akcji Pediatria” odbędzie się 21 stycznia w godz. 12-18 w Millenium Hall w Rzeszowie, gdzie każdy będzie mógł przekazać maskotkę w wyznaczonym do tego specjalnym miejscu.
- Na wszystkich darczyńców tego dnia w rzeszowskim centrum handlowym czekać będą ratownicy medyczni z firmy Passio, którzy w ramach podziękowania przeprowadzą serię szkoleń z zakresu pierwszej pomocy oraz reagowania w stanach bezpośredniego zagrożenia życia. Dodatkowo uczestnicy akcji będą mogli skonsultować się ze specjalistami do spraw zdrowia oraz profilaktyki zdrowotnej, a także zbadać poziom glikemii oraz ciśnienie tętnicze krwi. Dla najmłodszych również przygotowano wiele atrakcji, w tym Klinikę Doktora Misia, czyli naukę pierwszej pomocy poprzez zabawę - podają organizatorzy.

– „Akcja Pediatria” to nie tylko zbiórka maskotek, ale również propagowanie wiedzy z zakresu pierwszej pomocy oraz profilaktyki zdrowotnej. Cieszymy się, że dzięki naszemu przedsięwzięciu możemy wywołać uśmiech na twarzach małych pacjentów, a także dotrzeć do wielu osób, którym przekażemy bezcenną wiedzę, która ratuje nie tylko zdrowie, ale przede wszystkim życie – dodaje Karol Zdybek, ratownik z firmy Passio.

Meszki bolimuszki utrapieniem wakacji

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie