Z okazji Jubileuszu 55-lecia Honorowego Krwiodawstwa, Klub Honorowych Dawców Krwi przy oddziale Rejonowym Polskiego Czerwonego Krzyża w Ropczycach zorganizował 4 grudnia 2013 r. spotkanie w Zespole Szkół Agro-Technicznych im. Wincentego Witosa.

W spotkaniu uczestniczył: Bolesław Bujak - Burmistrz Ropczyc, Józef Misiura - Przewodniczący Rady Miejskiej, Andrzej Rachwał - Przewodniczący Komisji ds. Zdrowia i Porządku Publicznego Rady Miejskiej, Maciej Maruszak - Dyrektor Podkarpackiego Oddziału Okręgowego PCK. Ropczycki oddział rejonowy PCK reprezentowali: Grazyna Skałuba - prezes, Zofia Jasek - sekretarz oraz Zenon Kołbuc - Prezes Klubu Honorowych Dawców Krwi w Ropczycach.

55-lecie Honorowego KrwiodawstwaW imieniu Samorządu Miasta i Gminy Ropczyce, burmistrz złożył podziekowania wszystkim Honorowym Dawcom Krwi, którzy na przestrzeni 55 lat przyczynili się do popularyzacji ruchu honorowego dawstwa krwi na terenie naszej gminy. Życzył wszystkim pomyślności oraz satysfakcji moralnej płynącej ze świadomości, skutecznej pomocy drugiemu człowiekowi. Uroczystość zakończył program artystyczny przygotowany przez Zespół Szkół Nr 1 w Ropczycach, Zespół Szkół w Gnojnicy Dolnej oraz Centrum Kultury.

Krwiodawcą może zostać każda zdrowa osoba w wieku od 18 do 60 lat. Na pobranie musi zgłosić się z dokumentem tożsamości. Ważne, aby nie była w tym czasie przeziębiona i nie zażywała leków.

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

łukasz (gość)

Chcesz wiedzieć gdzie są twoi znajomi, partner, dziecko?
Dzięki temu programowi dowiedziałem się że mój szef jeździ do klubu ze striptizem i używa sb do woli!
Wystarczy znac numer szukanej osoby. Polecam Łukasz.

http://elokalizacja.com.pl/qfhq